Jak podróżować dobrze z małymi dziećmi

5 sierpnia, 2018 0 Comments

Co wiesz o podróży? Czy podróżowałeś wystarczająco długo, aby opracować osobisty system lub plan organizacyjny do podróży? Czy twoje przygotowanie jest odpowiednie? Co zrobiłbyś w nagłych wypadkach lub nieplanowanych opóźnieniach? Jeśli nie jesteś pewien odpowiedzi, przeczytaj porady w tym artykule.

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, noś fałszywy portfel. Jeśli podróżujesz przez trudny teren, zachowaj środki ostrożności i noś dodatkowy portfel z kilkoma symbolicznymi dolarami. W przypadku, gdy zostaniesz zaczepiony, możesz przekazać fałszywy portfel, a twoje prawdziwe kosztowności pozostaną bezpieczne.

Podczas podróży możesz uniknąć kłopotów i zmniejszyć ryzyko podróżowania poprzez wtapianie. Nie noś drogiej biżuterii lub marek projektantów, które określają Cię jako turystę. Zamiast tego staraj się ubierać jak robią to mieszkańcy i nie zwracaj na siebie uwagi. Lokalne firmy i mieszkania są mniej narażone na atak terrorystów i kieszonkowców.

Dowiedz się o miejscu docelowym. Znajdź dobrą mapę miejsca docelowego i poświęć trochę czasu na poznanie geografii i głównych atrakcji. Po przestudiowaniu mapy teraz nawigacja będzie znacznie łatwiejsza.

Bagaż jest często dużym problemem podczas podróży. Chociaż może się wydawać, że dobrym pomysłem jest kupowanie małych dzieci w bagażu podręcznym, pamiętaj, że są one uprawnione do posiadania pełnowymiarowego bagażu podręcznego większości najważniejszych przewoźników lotniczych. Ta dodatkowa przestrzeń bagażowa może często uchronić Cię przed sprawdzeniem dodatkowej sztuki bagażu. Pozwoli to zaoszczędzić od 25 do 50 USD w większości linii lotniczych!

Trzymaj odkażacz do rąk w torebce lub kieszeni. Podczas podróży trzymanie dezynfektora przy sobie jest świetnym pomysłem. Jeśli przejdziesz przez to dużo, rozważając zakup małych butelek wielokrotnego użytku. Kup jeden z większych rozmiarów dezynfekcji rąk i po prostu kontynuuj napełnianie małej butelki wielokrotnego użytku.

Podróżując w innym kraju pamiętaj, aby często czyścić ręce i pod paznokciami. Staraj się nie dotykać twarzy, zwłaszcza oczu i ust, aby zapobiec dostaniu się bakterii lub zarazków. Jest to szczególnie ważne, jeśli odwiedzasz kraj mniej rozwinięty, aby uniknąć zachorowania.

Sprawdź opinie użytkowników. Doświadczenia innych osób, które podróżowały do ​​tej samej lokalizacji, mogą być znacznie bardziej pomocne niż stronnicze informacje o sprzedaży od samego miejsca docelowego. Sprawdź także zdjęcia przesłane przez gości, które będą bardziej prawdziwe i mniej docenione niż profesjonalne zdjęcia. Pamiętaj, aby szukać najnowszych recenzji i znaleźć te napisane przez osoby, które mają podobne potrzeby związane z urlopem.

Rozważ przymocowanie małych dzwonków do torby podręcznej. Jeśli obawiasz się, że ktoś może ukraść Twój bagaż podczas lotu, załóż do niego dzwonki. Niedrogie, świąteczne dzwonki zadziwią. Hałas może zniechęcić przestępców. Jeśli nie, hałas przyciągnie twoją uwagę.

Powinieneś zawsze być na bieżąco z wydarzeniami, które zdarzają się w twoich celach podróży. Jeśli w zamierzonym celu podróży zdarzają się ekstremalne okoliczności, niebezpieczne wydarzenia lub klęski żywiołowe, powinieneś mieć wcześniejszą wiedzę. Umożliwi to podjęcie świadomej decyzji, czy należy podróżować, czy nie.

Podróżując samolotem, należy nosić obuwie, które można łatwo wyjąć. Będziesz musiał zdjąć buty, aby przejść przez zabezpieczenia, więc noszenie slip-on lub buty Velcro pozwoli Ci je szybko usunąć. Po wyjściu ze skanera, będziesz w stanie szybko je wymienić i być na dobrej drodze.

Podczas dokonywania podróży, negocjuj z recepcją hotelu, w którym chcesz się zatrzymać. Niekoniecznie żądaj niższej stawki, ponieważ menedżerowie nie często zmieniają cenę swoich pokoi. Zamiast tego, spróbuj zorganizować inne korzyści, w tym bezpłatne śniadanie lub ulepszony pokój. Możesz również zapytać, czy mają jakieś inne pakiety lub oferty specjalne.

Czy czujesz się teraz lepiej wykształcony w podróży? Czy zrobiłeś już plan, lub poprawiłeś plan, który już posiadałeś? Czy znajdziesz sposoby na więcej w ramach swojego budżetu? Czy wiesz, co zrobisz w nagłym wypadku? Dzięki tym wskazówkom powinieneś mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.