Zaoszczędź pieniądze dzięki tym wskazówkom dotyczącym ubezpieczenia na życie

3 maja, 2020 0 Comments

Tragedia może uderzyć w najbardziej nieproszonych czasach.

Pozostawienie rodziny bez pieniędzy i zasiłków nie wchodzi w rachubę. Ubezpieczenie na życie pomaga zająć się tym, czego nie możesz, gdy nie ma Cię już w pobliżu. Coraz więcej osób codziennie wykupuje polisę na życie, aby pomóc swoim rodzinom przetrwać kryzys. Istnieje wiele pytań, na które być może będziesz musiał odpowiedzieć, a firmy muszą przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną dotyczącą przyszłego ubezpieczenia na życie. Poniższe wskazówki pomogą Ci podjąć właściwe decyzje.Jeśli spotkasz się z agentem ds. ubezpieczeń na życie lub o to chodzi z jakimkolwiek ubezpieczeniem, a on wysłuchuje Twoich potrzeb i na miejscu wydaje rekomendacje, możesz rozważyć spotkanie z kimś innym. Agent powinien poznać Ciebie i Twoje potrzeby, przeprowadzić rozeznanie, aby znaleźć najlepsze możliwe opcje, a następnie spotkać się z Tobą ponownie, aby je omówić, a następnie zaplanować działania.Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, rozważ przejście na roczne składki na życie zamiast miesięcznych składek na życie. Niektórzy ubezpieczyciele na życie pobierają dodatkowe opłaty, jeśli płacisz za swoje składki co miesiąc, więc jeśli to możliwe, opłacaj swoje roczne składki jednorazowo na początku każdego roku.Wybierając przedstawiciela finansowego, który pomoże Ci w procesie zakupu polisy na życie, upewnij się, że wybierasz osobę, z którą czujesz się swobodnie. Ta osoba powinna zrozumieć i uznać Twoje cele i potrzeby, aby móc udzielić najlepszej porady dotyczącej produktów odpowiednich do Twojej sytuacji.Dobrym pomysłem jest coroczne przeglądanie polisy ubezpieczeniowej na życie, aby sprawdzić, czy nadal spełnia ona Twoje potrzeby. Jeśli miałeś jakieś duże zmiany w swoim życiu, takie jak nowe dziecko lub zakup domu, być może będziesz musiał zmodyfikować swoją polisę, aby odzwierciedlić nową sytuację.Jeśli planujesz kupić polisę na życie, upewnij się, że kupujesz wystarczającą ochronę, aby zapewnić swojej rodzinie. Specjaliści finansowi proponują obliczenie tej kwoty przez pomnożenie rocznego dochodu przez siedem. Zaoszczędź pieniądze dzięki tym wskazówkom dotyczącym ubezpieczenia na życie

Jeśli masz dzieci, sugeruje się zwiększenie tej liczby do 10.Podczas odkrywania opcji ubezpieczenia na życie, rozejrzyj się.

Każda firma inaczej ocenia swoich klientów. Na przykład, jeśli jesteś palaczem, przekonasz się, że oferty, które otrzymasz od różnych firm ubezpieczeniowych, będą się różnić. Czasami będą się znacznie różnić. Aby uzyskać najlepszą ofertę, poproś jak najwięcej firm o wycenę.Wybierz stałe ubezpieczenie na życie, jeśli chcesz budować wartość gotówkową. Budowanie wartości gotówkowej w polisie na życie pomaga mieć dodatkową gotówkę na przyszłość. Ubezpieczony może pożyczyć wartość gotówkową po niskim oprocentowaniu. Mogą również używać go do opłacania składek. Pieniądze rosną bez podatku, a niektórzy planiści finansowi zalecają je jako sposób na pokrycie podatków od nieruchomości w ramach kompleksowego planu finansowego.Musisz dowiedzieć się, czy Twoja polisa na życie jest zamienna. Niektórzy ubezpieczyciele umożliwiają przeniesienie polisy na inną polisę w określonym czasie. Ważne jest, aby zawsze wiedzieć, jakie opcje są dla Ciebie dostępne i upewnić się, że zawsze masz zasięg, który odpowiada Twoim potrzebom.Czytając ten artykuł, zrobiłeś pierwszy krok do znalezienia odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia na życie. Wybór zastosowania wskazówek w drodze do właściwej firmy i polityki pomoże zapewnić Ci przyszły sukces. Nie pozwól, aby informacje Cię przytłoczyły, zamiast tego zastosuj je tam, gdzie jest to konieczne.