Biznes i konferencje w najlepszym wydaniu? Tylko Poziom 511

30 marca, 2022 0 Comments

Miejsce na konferencje firmowe, szkolenia oraz spotkania z kontrahentami nie może być przypadkowe. Od niego w dużej mierze zależy, w jaki sposób organizator wydarzenia pokaże się przed współpracownikami czy wspólnikami, wszystko musi być więc dopięte na ostatni guzik. 

Ważna jest zarówno dobrze przygotowana sala konferencyjna, jak i smaczne jedzenie, piękna okolica czy bogata oferta atrakcji, z których goście skorzystają po zakończeniu części oficjalnej. 

Gdzie jednak znaleźć miejsce na konferencje, spełniające te wszystkie wymagania? Poziom 511 nadaje się do tego idealnie, a wszystko dzięki:

 • perfekcyjnemu położeniu we wspaniałym miejscu, 
 • doskonale wyposażonym,
 • pięknym wnętrzom,
 • licznym atrakcjom. 

Nie bez znaczenia jest też doświadczona i profesjonalna obsługa, gwarantuje kameralną atmosferę, pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdego wydarzenia. Biznes i konferencje to codzienność tego obiektu, spodziewać się po nim więc można perfekcji nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Konferencje firmowe w profesjonalnym wydaniu

Poziom 511 ma do zaoferowania wielką salę konferencyjną, której powierzchnia to aż 125 m2. Co więcej, pomieszczenie to bez problemu podzielić można na sale A i B, zgodnie z potrzebami gości.

Odpowiednie ułożenie miejsc

Zależnie od charakteru spotkania, organizator wybrać może układ szkolny, podkowy lub teatralny, gwarantujące wygodę oraz funkcjonalność pomieszczeń. 

Nowoczesna sala konferencyjna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt konferencyjno-szkoleniowy oraz stały dostęp do szybkiego Internetu. Umożliwia to prowadzenie szkoleń i konferencji bez najmniejszych zakłóceń. Biznes i konferencje w takich warunkach to czysta przyjemność.

Dodatkowo sala wyposażona jest w zaplecze cateringowe, oferujące uczestnikom spotkania potrawy przygotowywane z najwyższej jakości, świeżych składników. Atrakcyjną ofertę oraz zdjęcia unikatowych wnętrz tego miejsca zobaczyć można na stronie https://www.poziom511.pl/kategorie/biznesikonferencje

Biznes i konferencje: bogata oferta Poziomu 511

Poziom 511 ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń biznesowych, dzięki czemu każdy organizator liczyć może na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w każdej sytuacji. Wystrój, wyżywienie oraz wysoka efektywność całego wydarzenia bez wątpienia wpłynie pozytywnie zarówno na PR wewnętrzny przedsiębiorstwa, jak i jego wizerunek w branży. 

Nowoczesna sala konferencyjna oraz inne atrakcje i wyposażenie Poziomu 511 przygotowane zostały w taki sposób, by można tam było zorganizować rozmaite wydarzenia biznesowe. Zależnie od indywidualnych potrzeb, klient zorganizować może np.:

 • konferencję,
 • kolację firmową,
 • bankiet,
 • spotkanie biznesowe, 
 • wyjazd szkoleniowy,
 • wyjazd motywacyjny,
 • warsztaty. 

W przypadku potrzeby organizacji wydarzenia innego typu niż wymienione powyżej, możliwy jest kontakt z obiektem. Doświadczony zespół Poziomu 511 wysłucha propozycji każdego klienta, by następnie zrobić wszystko, aby dostosować ofertę obiektu do indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Wynajem sali konferencyjnej to nie wszystko. Poziom 511 Design Hotel & Spa ma w swojej ofercie o wiele więcej

Poziom 511 Design Hotel & Spa ma swoim gościom do zaoferowania o wiele więcej niż tylko miejsce na konferencje firmowe oraz wyjazdy integracyjne. Obiekt ten specjalizuje się również w przygotowywaniu wesel – zarówno w plenerze, jak i klasycznych, odbywających się w przepięknej sali. Co więcej, możliwe jest tam zorganizowanie również innych uroczystości, takich jak urodziny czy chrzciny. 

Oprócz tego Poziom 511 Design Hotel & Spa ma niezwykle bogatą ofertę z zakresu wellness i SPA. Do dyspozycji gości są rozmaite zabiegi pielęgnacyjne oraz 20-metrowy basen z wodą źródlaną.

Ze względu na wspaniałe położenie, goście skorzystać mogą także z szeregu atrakcji na świeżym powietrzu. Mowa tu m.in. o szlakach pieszych i rowerowych, wspinaczkach na okoliczne skałki, przejażdżkach outdoorowych czy konnych. Możliwe jest też zorganizowanie prywatnej wycieczki tajemnym przejściem, prowadzącym aż na wspaniały Zamek Ogrodzieniec.