Profesjonalne zabiegi kosmetyczne na nasze stopy

2 marca, 2021 0 Comments

Gabinety kosmetyczne oferują wiele różnego rodzaju usług związanych z naszymi nogami i stopami, z pewnością kiedy zauważamy na naszych stopach odciski czy też rogowacenie naskórka wówczas możemy zdecydować się na pedicure podologiczny, dzięki niemu zadbamy właściwie o nasze stopy oraz skórę naszych nóg.

Pedicure podologiczny przyniesie ulgę naszym stopom

W tym przypadku jest to zabieg który jest usługą rozszerzają zakres zwykłego pedicure, stopa jest dezynfekowana, skręcone są paznokcie, obcinany jest naskórek przy paznokciach, zabieg ten dotyczy także wałków okołopaznokciowych.

Na koniec aplikowany jest specjalny krem który pozwala zadbać o nasze stopy, z pewnością ważne będzie wówczas odpowiednie nawilżenie.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne na nasze stopy

Pedicure podologiczny stosowany jest w przypadku wrastających paznokci, czy też powstawaniu różnego rodzaju rozpadlin na naszej skórze, oczywiście kosmetolog najpierw rozpoznaje problemy z naszą skórą, następnie dobiera odpowiednie zabiegi.

Dzięki temu będziemy mogli zadbać o wygląd naszych stóp oraz palców, z pewnością nasza skóra stanie się bardziej jędrna, warto wykonać taki zabieg jeżeli czujemy dyskomfort w okolicach stóp, przyniesie on ulgę w przypadku kiedy zbyt długo chodzimy w źle dobranych butach, czy też nasza praca wymaga od nas długotrwałej pozycji stojącej. Jest to zabieg wykonywany w celu pielęgnowania oraz oczyszczenia naszych paznokci oraz stóp, w tym przypadku wykorzystywane są różne urządzenia takie jak frezarka kosmetyczna która usuwa zrogowaciały naskórek. Jest to metoda stosowana przez wiele zakładów kosmetycznych, z pewnością jest to świetny pomysł jeżeli czujemy iż skóra na naszych stopach jest zbyt twarda, zrogowaciała kiedy czujemy dyskomfort na naszych stopach, z pewnością przyniesie to ulgę oraz sprawi że nasze stopy będą wyglądały ładnie i zdrowo.

Naturalnie tego rodzaju peeling należy wykonać w specjalistycznym zakładzie kosmetycznym, szczegóły możemy znaleźć na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/podologia/pedicure-podologiczny, jest to zabieg który skutecznie pomoże nam także pozbyć się wszystkich bakterii znajdujących się na naszych stopach, z pewnością wpłynie to bardzo pozytywnie na zdrowie naszych kończyn.