Funkcjonalne gadżety reklamowe

21 listopada, 2022 0 Comments

Gadżetami promocyjnymi może być wiele różnych przedmiotów, akcesoriów, z których korzystamy na co dzień.

Gadżety reklamowe powinny posiadać możliwość wykonania nadruku, w tym przypadku stosuje się obecnie bardzo trwałe nadruki projektowane w programach graficznych o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możemy umieścić grafikę oraz napisy na małych przedmiotach, takich jak przykładowo długopisy, pamięci przenośne czy zapalniczki.

Funkcjonalne gadżety reklamowe

Kosmetyczka z logo to świetny pomysł na promocję firmy

Wykorzystywany jest także grawer, dzięki czemu możemy nanieść treści na drewno czy metal, sitodruk pozwala na nadruki na materiałach, odzieży reklamowej czy też kosmetyczce. Kosmetyczka może być bardzo ciekawym gadżetem reklamowym, jest to dość niedrogi gadżet, może być wykonany z materiału, PVC, folii. Na każdym z tych materiałów możemy łatwo umieścić logo firmy, różnego rodzaju informacje, takie jak dane kontaktowe. Dostępnych jest wiele różnych kosmetyczek, które będą posiadały kilka przegródek, ułatwiających utrzymanie porządku. Mogą być to kosmetyczki dla mężczyzn, gdzie przechowywane będą przykładowo przybory do golenia, kosmetyczki dla kobiet do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów.

Kosmetyczki jako gadżety reklamowe mogą być bardzo dobrym pomysłem w przypadku kiedy reklamujemy salon kosmetyczny, fryzjerski, SPA, salon Wellness. Często mogą być także dodatkiem podczas zakupów w drogeriach. Kosmetyczki są dość niedrogimi gadżetami reklamowymi, do tego cieszą się zainteresowaniem, możemy dzięki temu nabyć dużą ilość stosunkowo niskim kosztem, docierać do dużej ilości klientów. Dostępne są kosmetyczki z zamkami błyskawicznymi, można wybrać modele wodoszczelne, różnej wielkości, również małe kosmetyczki, które zmieszczą się do kobiecej torebki. Często kosmetyczki towarzyszą nam w podróży, wkładamy je do torby, korzystamy z różnych akcesoriów, kosmetyków.

Firmy oferujące gadżety reklamowe mogą zaproponować różne kosmetyczki z logo, materiałowe, wodoodporne, przezroczyste. Możemy dostarczyć własny projekt logo, danych kontaktowych, jakie umieścimy na kosmetyczce, jak również zlecić wykonanie projektu grafikowi.