Gdzie można kupić nasiona konopi?

14 października, 2021 0 Comments

Pierwsze kilka miesięcy w roku to odpowiedni czas na rozpoczęcie planowania uprawy konopi indyjskich, aby rozpocząć sezon wegetacyjny, który trwa mniej więcej od marca do listopada, w zależności od miejsca zamieszkania.

Zakup i wybór nasion konopi może być trudny, ponieważ wiele krajów ma różne stopnie legalności hodowli marihuany na własny użytek. Obecnie znajdziemy wiele specjalistycznych sklepów oferujących nasiona konopi indyjskich różnorodnych odmian.

Gdzie można kupić nasiona konopi?

Czy warto uprawiać odmianę a k 47 marihuany

Wiele znanych na całym świecie banków nasion znajduje się w Holandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajach, w których przepisy dotyczące konopi są mniej restrykcyjne. Banki nasion dostarczają nasiona od różnych hodowców. Możemy również zakupić nasiona konopi za pośrednictwem stron internetowych. Zanim jednak kupisz nasiona, musisz dowiedzieć się, jaką odmianę konopi chcesz wyhodować. Sklepy, które mają długą historię i pozytywną reputację, są zazwyczaj dobrym miejscem do zakupu nasion i rozpoczęcia własnej uprawy marihuany.

Możesz także przeprowadzić rozeznanie i znaleźć internetowy dziennik uprawy, który szczegółowo opisuje cały proces uprawy określonej odmiany konopi od konkretnego hodowcy. Dzięki nim będziesz mógł przejrzeć szczegółowe notatki innego hodowcy i zobaczyć zdjęcia końcowych wyników. Upewnij się, że kupując nasiona, sprzedawca może podać, skąd pochodzą nasiona oraz w jaki sposób rośliny zostały skrzyżowane, aby uzyskać nasiona, które oferuje. Profesjonalni hodowcy zwykle poddają odmiany krzyżowaniu, aby ustabilizować genetykę i zapewnić spójne rośliny, które odzwierciedlają tę genetykę.

Nawet jedna roślina konopi może wyprodukować dużo pąków w czasie zbiorów, więc upewnij się, że uprawiasz odmianę, którą lubisz, szczególnie że trzeb przestrzegać ograniczeń co do ilości uprawianych roślin na własny użytek. Niektóre odmiany są łatwiejsze w uprawie niż inne, przykładowo a k 47 marihuana, ponieważ są bardziej odporne na pleśń i szkodniki, więc jeśli dopiero zaczynasz uprawę, możesz wypróbować łatwiejszą odmianę na początek.