Jest wiele powodów, dla których dzieci pokochają klocki Modu

16 lutego, 2021 0 Comments

Modu to modułowy system klocków z miękkiej pianki, które można łączyć ze sobą i budować z nich różnego rodzaju konstrukcje, zabawki i pojazdy.

Są one eleganckie i proste, w neutralnych podstawowych kolorach z drobnymi akcentami kolorystycznymi. Klocki Modu zostały opracowane w Kopenhadze, w ten sposób powstały trwałe i ciekawe zabawki, które pomagają dzieciom rozwijać i wspierać ich zdolności motoryczne, zachęcając do aktywnej zabawy. Takie zabawki motoryczne są odpowiednie dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat. Miękkie klocki Modu są niesamowicie wytrzymałe i mogą posłużyć do zabawy całymi latami. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców zmęczonych faktem, że dzieci bardzo szybko wyrastają z drogich zabawek, po prostu dlatego, że potrzebują innych wyzwań motorycznych. Jako rodzic z pewnością nie chcesz inwestować w zabawki, aby później zauważyć, że twoje dzieci wyrosły z nich już po kilku miesiącach, lub po prostu się im znudziły. I dzieje się to szybciej niż myślisz, ponieważ dzieci rozwijają się tak szybko, że czasami potrzebują nowych wyzwań motorycznych już po kilku tygodniach. Kiedy dziecko wyrasta z fazy rozwoju lub określonej kreacji Modu, po prostu budujecie kolejną. Kupując jeden z zestawów klocków Modu, masz pewność, że nie tylko twoje najmłodsze dzieci, ale także jego starsze rodzeństwo mogą nadal bawić się wspólnie nie nudząc się. Jest wiele powodów, dla których dzieci pokochają klocki Modu

Klocki Modu wspierają rozwój dzieci dzięki aktywnej zabawie.

Miękkie klocki z pianki stanowią wyzwanie na poziomie kreatywnym i motorycznym, ponieważ można je zbudować dzięki dołączonej instrukcji, ale dzieci mogą oczywiście tworzyć fantazyjne budowle samodzielnie w wielu różnych kombinacjach. Twórcy Modu uczynili bezpieczeństwo i ekologię jednym z najważniejszych celów, a więcej przeczytasz na stronie https://ola4kids.pl/modu-zabawka-roku-2020. Stworzyli zabawki, którymi dzieci mogą bawić się przez długi czas, nawet lata, w odpowiedzialny sposób, bo miękkie klocki Modu wykonane są z ekologicznego materiału. Jest to nadający się do recyklingu plastik ABS do kołków, oraz nieszkodliwa pianka EVA do bloków i wszystko jest wolne od ftalanów i BPA, a więc całkowicie bezpieczne nawet dla maluchów. Nic dziwnego, że klocki Modu cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i rodziców.