Wygodne kontenery pracownicze z płyty warstwowej

17 marca, 2021 0 Comments

Firmy z branży budowlanej często wykorzystują różnego rodzaju pawilony jako tymczasowe budynki mieszkalne dla swoich pracowników.

W przypadku kiedy plac budowy znajduje się w miejscu trudno dostępnym, wówczas dobrym rozwiązaniem jest mieszkanie na miejscu. Dzięki temu oszczędzamy czas na dojazd, również zmniejsza to koszty w porównaniu z wynajmem pokoju w hotelu. Są to bardzo uniwersalne rozwiązania, możemy je dowolnie konfigurować, mogą posiadać różną wielkość, przykładowo standardowej wielkości pawilon może posiadać około 20 m2. W przypadku tymczasowego mieszkania dla jednej osoby powinno to w zupełności wystarczyć, będziemy mieli miejsce na małą łazienkę czy też kuchnie. Oczywiście możemy je wyposażyć w okna i drzwi, mogą być to oczywiście standardowe drzwi, okienka mogą być nieco mniejsze, ale także standardowe okna 1,5 m na 1,5 m. Zatem może być to całkiem wygodne lokum, w środku możemy je dowolnie urządzić, podłoga może być wykonana z płyt metalowych, dodatkowo można zastosować różnego rodzaju płyty. W przypadku kolorystyki mamy tutaj praktycznie nieograniczone możliwości. Możemy wybierać spośród różnych kolorów, pawilony z płyty warstwowej mogą posiadać na zewnątrz blachę w różnych kolorach.

Wygodne kontenery pracownicze z płyty warstwowej

Może być to także blacha ocynkowana, lub też w inny sposób zabezpieczona przed korozją.

Dlatego też tego rodzaju rozwiązania będą bardzo wytrzymałe, mogą posłużyć w zupełności jako tymczasowy kontener dla pracowników. Oczywiście istnieje także możliwość ocieplenia pawilonów, zastosowanie pianki czy też waty, pozwoli także na możliwość mieszkania w okresie jesienno-zimowym. Oczywiście możemy je wyposażyć także w piecyki elektryczne, czy też gazowe, z pewnością podniesie to komfort. W zależności od potrzeb oraz posiadanego miejsca, kontenery pracownicze mogą posiadać różne kształty, może być to przykładowo typowy kontener o wymiarach 3m na 6m, lub też dowolnie dobrany pawilon pod potrzeby klienta. Charakteryzują się dużą łatwością transportu, a także montażu na miejscu, zatem jeżeli będziemy potrzebowali tego rodzaju rozwiązania na nowym placu budowy, tam gdzie musimy zapewnić lokum naszym pracownikom szybko będziemy mogli je przetransportować i ustawić.