Zabieg mikrodermabrazji diamentowej regeneruje skórę

12 marca, 2021 0 Comments

Mikrodermabrazja diamentowa jest to proces odnawiania powierzchni skóry za pomocą specjalnego urządzenia, które szlifuje zewnętrzną warstwę naskórka, używając końcówki pokrytej pokruszonymi diamentami lub specjalnymi minerałami.

Złuszczony naskórek i wszelkie inne zanieczyszczenia są następnie odsysane wraz z martwymi komórkami skóry. Taki zabieg może być bardzo pomocny w poprawie tekstury skóry, redukcji drobnych zmarszczek i zwiększeniu skuteczności penetracji produktów do pielęgnacji skóry w jej głębsze warstwy.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej regeneruje skórę

Co to jest mikrodermabrazja diamentowa i kiedy z niej skorzystać?

Mikrodermabrazja diamentowa jest to niezwykle delikatne podejście do peelingu i złuszczania twarzy. Jest to jeden z najlepszych sposobów odklejania i usuwania martwych komórek naskórka, pozostawiając skórę czystą, gładką i wypolerowaną. Ta procedura będzie bardzo korzystna dla wielu osób, które mają problemy ze skórą twarzy, takie jak zablokowane lub rozszerzone pory, zaskórniki, zmarszczki, utrata jędrności i nawilżenia skóry. Ponieważ mikrodermabrazja diamentowa bardzo dobrze oczyszcza skórę, ma także inne działanie, takie jak wyrównuje koloryt, przyspiesza krążenie krwi, dotlenia, zwęża pory, pomaga redukować linie i zmarszczki, zwalcza przebarwienia, stymuluje odmładzanie skóry. To bezpieczna procedura kosmetyczna z bardzo krótkim lub zerowym okresem rekonwalescencji, jest hipoalergiczna i daje bardzo dobre rezultaty.

Przed zabiegiem mikrodermabrazji diamentowej lekarz musi przeprowadzić ocenę skóry, aby przepisać najlepsze produkty do zastosowania podczas tej procedury dla twojego rodzaju skóry i problemów. W dniu zabiegu na leczony obszar nie nakłada się balsamów, makijażu ani innych produktów miejscowych. Można również nałożyć krem znieczulający na leczony obszar, aby zapewnić jak największy komfort. Mikrodermabrazja stymuluje regenerację komórek skóry i wchłanianie produktów odżywczych i pielęgnacyjnych. W zależności od leczonego schorzenia zakończenie zabiegu może zająć od kilku minut do godziny. Zaleca się co najmniej 6 tygodni pomiędzy dwoma zabiegami, ponieważ tyle czasu zajmuje wytworzenie się nowego, naturalnego kolagenu w skórze.

Na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/mikrodermabrazja/mikrodermabrazja-diamentowa możesz przeczytać więcej o mikrodermabrazji diamentowej. Z pewnością jest to odpowiedni zabieg dla osób, które mają problemy z cerą lub mają wyraźne oznaki starzenia się skóry.