Jakie usługi świadczy biuro księgowe w Londynie?

15 października, 2020 0 Comments

Biuro księgowe, które prowadzi działalność w Londynie, może świadczyć usługi nie tylko Londyńczykom, ale też Polakom. Coraz częściej spotyka się biura, które zatrudniają polskich księgowych.

Jak się okazuje, wielu Polaków ma tam swoje firmy, wielu też po prostu pracuje na etacie. Może właśnie to skłoniło je do poszerzenia oferty i wprowadzenie obsługi księgowej w języku polskim.
Jakie usługi świadczą te biura? Lista jest bardzo długa, a te profesjonalne, mają najbogatszą ofertę. Niektóre biura są jednocześnie biurem rachunkowym, doradztwa księgowego, doradztwa finansowego i doradztwa biznesowego.

Zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki, ponieważ obejmuje konsultacje dotyczące wyboru odpowiedniej formy prawnej przyszłego przedsiębiorcy, zgłaszanie działalności gospodarczej w odpowiednich urzędach, kompleksowe prowadzenie księgowości, a także wyceny inwestycji, przygotowywanie biznesplanów oraz analiz finansowych. Takie biuro zajmuje się również wszelkimi formalnościami księgowymi i podatkowymi, które są związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Biura te klientom indywidualnym oferują planowanie i optymalizację podatków osobistych, sporządzanie rozliczeń i deklaracji podatkowych, optymalizację składek z tytułu ubezpieczeń społecznych czy na przykład planowanie zabezpieczenia dla dzieci lub wyjścia z biznesu. O usługach tych można wypowiadać się bardzo długo, ponieważ łącznie jest ich naprawdę wiele. Każde biuro oferuje coś innego, a w dodatku świadczy te usługi dla szerszego lub węższego grona klientów. Trzeba więc zapoznać się z ofertą konkretnego, aby poznać ją bliżej.

Na każdej stronie biura księgowego w zakładce https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/ można znaleźć informacje, czy też po prostu listę oferowanych usług. Wybierając jedno z takich właśnie biur, warto przyjrzeć im się z bliska. Będzie łatwiej podjąć decyzję i tym samym wybrać to najlepsze. Najlepszym oczywiście będzie to, które oferuje jak najwięcej usług.