Presta integracja z Allegro i innymi serwisami sprzedażowymi

20 września, 2021 0 Comments

Prowadzenie działalności online jest obecnie niezwykle popularne. Oznacza to, że z tego rozwiązania korzysta coraz więcej przedsiębiorców.

Dzięki prowadzeniu swojego sklepu internetowego nie tylko masz okazję dotrzeć do większej rzeszy potencjalnych Klientów. Nie musisz martwić się także o ograniczanie swojego zasięgu na dany obszar kraju. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi możesz oferować dostawy na całą Polskę. Korzystanie z usług kurierskich sprawia, że Twoi Klienci cieszyć się mogą zamówionymi produktami najczęściej już kolejnego dnia roboczego.

Obecnie największymi serwisami aukcyjnymi są Allegro, eBay i Amazon. Bywają bardzo pomocne w rozwijaniu własnej platformy sprzedażowej. Jednak obsługa kont działających w ramach takich gigantów handlowych bywa kłopotliwa. Dlaczego? Między innymi dlatego, że przybywa Ci obowiązków związanych z przyjmowaniem oraz realizowaniem zamówień składanych za pośrednictwem tych platform. Naprzeciw tym niedogodnościom wychodzi innowacyjne oprogramowanie dla firm. Platforma ErpBox oferuje użyteczne narzędzia, wśród których znajduje się między innymi funkcja presta integracja z Allegro.

Presta integracja z Allegro – jakie daje możliwości?

Do jednej z ważniejszych funkcji oprogramowania Prestashop należy pobieranie danych na temat zamówień złożonych w serwisach aukcyjnych. Ponadto pozwala Ci ono na automatyczne pobieranie danych do wysyłki oraz informacji o płatnościach. To jednak nie wszystko. Pomaga także w kompleksowej obsłudze Klientów obu witryn, sprawiając, że kontakt z interesantem i dostawcami jest jeszcze prostszy i szybszy.

Integracja z Allegro – zwiększ wydajność swoich pracowników

Presta integracja z Allegro pozwala na wygodne sprawdzanie nieopłaconych zamówień oraz szybką aktualizację danych na temat zasobów magazynowych. Dzięki temu możesz szybko zamówić brakujące artykuły. Co znacznie ułatwi i usprawni pracę Twojego sklepu internetowego.

Jeżeli jesteś ciekaw pełnych możliwości, jakie daje integracja Prestashop z wybranymi kanałami sprzedaży w ErpBox – sprawdź teraz, możesz założyć darmowe konto i skorzystać z 21 dni testów. Zupełnie bez zobowiązań.