Przeczytaj te wskazówki dotyczące choroby refluksowej kwasu.

3 maja, 2021 0 Comments

Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć znacznie szczęśliwsze życie bez refluksu żołądkowego, nadszedł czas, abyś naprawdę skupił się na informacjach, które zamierzasz przeczytać.

Istnieje wiele sposobów na powstrzymanie refluksu żołądkowego. Musisz tylko wiedzieć, co robić, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Nigdy więcej tłustych potraw! Smażony kurczak, pizza, skrzydełka z kurczaka i chipsy ziemniaczane są wrogiem osoby cierpiącej na GERD. Te pokarmy powodują rozluźnienie zwieracza, pozwalając zawartości żołądka, kwasowi i wszystkim, cofnąć się z powrotem do przełyku. Zamiast tego wybieraj posiłki pełne warzyw i chudego białka.Aby uniknąć refluksu kwasu, nie spiesz się i powoli przeżuwaj jedzenie. Ta technika pomaga uniknąć przejadania się. Kiedy przejadasz się, jedzenie jest ściskane w górnej części żołądka; w ten sposób pozwala na gromadzenie się kwasów żołądkowych w przełyku. Aby uzyskać najlepsze wyniki, jedz często małe posiłki.Zwróć się do soku z aloesu, aby uzyskać kojący sposób na wyleczenie szkód, jakie może spowodować refluks kwasowy. Zmniejsza stan zapalny w przełyku i wyściółce samego żołądka. Wystarczy pół szklanki przed posiłkiem, aby wspomóc regenerację przewodu pokarmowego, ale pamiętaj, że jest to również środek przeczyszczający!Spożywanie dużych porcji jest ogromną przyczyną refluksu żołądkowego u wielu osób. Kiedy żołądek jest zbyt pełny, wywiera zbyt duży nacisk na mięśnie żołądka. Lepiej zjeść pięć mniejszych posiłków zamiast trzech większych. Zjesz taką samą ilość, ale zmniejszysz ilość kwasu wytwarzanego przez twoje ciało.Unikaj spożywania dużych ilości żywności zawierającej dużo kwasu. Może to spowodować zgagę i inne objawy refluksu żołądkowego. Info Biznes - Biznesowe porady i ciekawostki

Te produkty to grejpfruty, ocet, cytryny i pomidory.

Jeśli zamierzasz jeść te produkty, upewnij się, że bardzo zwracasz uwagę na wielkość porcji.Jeśli jesteś aktywny i doświadczasz refluksu żołądkowego, być może będziesz musiał dokonać jednej prostej zmiany. Zwiększ spożycie wody. Oczywiście woda nawadnia Cię podczas treningu. Dodatkowo wspomaga trawienie pokarmu. Woda może rozcieńczyć kwas obecny w żołądku i sprawić, że refluks będzie mniej bolesny.Kiedy jesz wszystkie posiłki, nie spiesz się i delektuj się każdym kęsem. Dobrym pomysłem jest odkładanie widelca między każdym kęsem. Jest to dobry sposób na powstrzymanie się od przejadania się, co oznacza radykalne zmniejszenie wszystkich objawów refluksu żołądkowego.Leki, które są dostępne bez recepty w drogerii lub aptece, tylko tymczasowo maskują objawy choroby refluksowej z niewielką skutecznością. Jeśli coraz częściej używasz tych produktów, powinieneś skonsultować się z lekarzem. Mogą przepisać silniejsze leki na receptę, które zapobiegają występowaniu refluksu żołądkowego.Wykonuj umiarkowane ćwiczenia mające na celu utrzymanie wyprostowanej pozycji. Takie ćwiczenie pomaga w refluksie kwasu z wielu powodów. Po pierwsze, pozostając w pozycji pionowej, pomagasz żołądkowi w trawieniu. Następnie tracisz wagę i zmniejszasz nacisk na żołądek. Nawet jeśli regularne ćwiczenia są niezbędne, nie chcesz być w tym zbyt hardkorowy, ponieważ może to rzeczywiście pogorszyć twój refluks żołądkowy, a nie polepszyć.Jak teraz myślisz o swojej sytuacji? Dzięki strategiom, które zostały przedstawione w tym artykule, możesz mieć pewność, że refluks nie będzie już dla Ciebie problemem. zamiast tego skup się na sposobach, aby upewnić się, że nie tylko zniknie, ale nigdy więcej nie pokaże swojej brzydkiej twarzy w twoim życiu.