Najlepsze porady i wskazówki dotyczące zakupów online

2 maja, 2020 0 Comments

Co myślisz o swojej wiedzy o zakupach online? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ten artykuł poprowadzi Cię właściwą ścieżką.

Jest wiele do poznania, ale ma to na celu ułatwienie Ci tego procesu. Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć o zakupach online.Nigdy nie próbuj robić zakupów bezpośrednio z linku, który ktoś wysłał Ci w wiadomości e-mail, chyba że jest to powszechnie znana i szanowana witryna, taka jak Amazon.com. Zbyt wielu konsumentów wpada w oszustwa za pośrednictwem hiperłączy w wątpliwych wiadomościach e-mail. Odwiedź adres URL witryny wymienionej w mailu, zamiast klikać sam link.Zarejestruj się w celu ochrony przed kradzieżą tożsamości, którą oferuje Twoja firma obsługująca karty kredytowe, zwłaszcza jeśli często robisz zakupy online. Bez względu na to, jak bardzo jesteś bezpieczny lub jak pilnie wierzysz, że możesz chronić swoje informacje, nigdy nie ma to stuprocentowej gwarancji. W pełni wykorzystaj automatyczną ochronę ID i pamiętaj, że będziesz mieć kopię zapasową na wypadek najgorszego.W okolicach Czarnego Piątku znajdziesz wiele ciekawych ofert. Niektóre sklepy internetowe faktycznie oferują oferty każdego dnia tygodnia po Czarnym Piątku. Jeśli musisz kupić drogi przedmiot, taki jak nowy laptop, poczekaj do Czarnego Piątku, aby otrzymać produkt po obniżonej cenie.Upewnij się, że zapoznałeś się z polityką zwrotów przed zakupem online. Niektóre zakupy online mogą mieć inne zasady zwrotów niż zwykle. Jest to szczególnie ważne, jeśli kupujesz w sklepie internetowym, takim jak eBay. Poświęć dodatkowy czas na sprawdzenie, jakie masz prawa do zwrotu, aby później nie być zaskoczonym.Nigdy nie dokonuj ostatecznego zakupu bez szukania kuponów lub kodów promocyjnych. Najlepsze porady i wskazówki dotyczące zakupów online

Wystarczy kilka sekund, aby w wyszukiwarce wpisać nazwę sklepu i słowa „kod kuponu”.

Najczęściej powinieneś być w stanie znaleźć kody kuponów na procent zniżki na zamówienie, bezpłatną wysyłkę lub stałą kwotę zniżki na duży zakup.Istnieje wiele stron internetowych, z których możesz skorzystać, aby zminimalizować ryzyko podczas zakupów. Dzięki bogactwu dostępnych obecnie możliwości, doświadczenie innych kupujących może być dla Ciebie niezwykle pomocne.Wielu z nas ma swój ulubiony sklep – śledzisz swój ulubiony sklep na Facebooku i Twitterze? Jeśli nie, to powinieneś! Firmy często ogłaszają oferty specjalne lub wyprzedaże za pośrednictwem serwisów społecznościowych, a regularnie sprawdzając ich stronę na Facebooku lub Twitterze, możesz znaleźć dobre oferty, które w innym przypadku byś przegapił.Jeśli nie masz pewności, czy możesz zaufać dostawcy online, najpierw sprawdź jego recenzje w Internecie. Wiele razy klienci publikują recenzje na temat swoich zakupów, zarówno tych dobrych, jak i złych. Jedna lub dwie złe recenzje nie powinny Cię zniechęcić, ale wiele złych recenzji powinno wywołać sygnały ostrzegawcze.Jeśli masz smaki filetów mignon i budżet na cheeseburgera, zwróć się do serwisów aukcyjnych. Często można znaleźć zupełnie nowe przedmioty od projektantów po mocno obniżonej cenie. Spróbuj wyszukać nieco błędną wersję nazwiska projektanta. Możesz znaleźć przedmiot, którego nikt inny nie widział.Nie podawaj nikomu swojego numeru SSN, gdy robisz zakupy online. Jeśli strona o to prosi, unikaj ich. Nie ma zakupów online, które powinny wymagać numeru ubezpieczenia społecznego. Jeśli podasz im numer, istnieje szansa, że ​​staniesz się ofiarą kradzieży tożsamości.Jeśli czujesz, że masz teraz lepszą kontrolę nad zakupami online, to nauczyłeś się czegoś z tego artykułu. Pamiętaj o przeczytanych wskazówkach, abyś mógł z nich skorzystać. I pamiętaj, aby być na bieżąco z wieloma zmianami, o których musisz wiedzieć.