Oto od czego zacząć, gdy potrzebujesz samochodu

1 grudnia, 2020 0 Comments

Gratulujemy decyzji o zakupie nowego samochodu.

Po zdobyciu pojazdu możesz jeździć po otwartych drogach i czuć wiatr we włosach. Przed zakupem samochodu należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Przeczytaj poniższy artykuł, aby uzyskać wskazówki dotyczące kupowania samochodów, które mogą Ci pomóc, gdy nadejdzie czas zakupu.Zastanów się nad możliwościami finansowania, zanim jeszcze spojrzysz na samochód. Unie kredytowe i banki to dobre opcje. Zaoferują ci niższe oprocentowanie, jeśli pojawisz się osobiście, a także możesz wykorzystać ich oferty do targowania się z dealerem.Zanim jeszcze wyjdziesz za drzwi i udasz się do różnych dealerów w poszukiwaniu samochodu do kupienia, odrób swoją pracę domową. Jeśli masz konkretną markę i model samochodu, który rozważasz zakup, przeprowadź pewne badania w tle. Czy było wiele przywołań tego pojazdu. Co obecni i byli właściciele tej marki i modelu mówią o swoim samochodzie?Przed zakupem samochodu rozważ koszt ubezpieczenia. Jeśli finansujesz samochód, prawdopodobnie będziesz potrzebować kompleksowego ubezpieczenia, oprócz ochrony od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie niektórych samochodów kosztuje znacznie więcej niż innych. Unikaj niespodzianek, prosząc firmę ubezpieczeniową o wycenę przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów.Sprawdź ceny rozliczeniowe przed oddaniem starszego pojazdu. Jeśli planujesz sprzedać swój obecny pojazd, aby zbliżyć się do ceny zakupu nowego, uzbroj się w odpowiednią wartość z wyprzedzeniem. Sprawdzanie cen online lub korzystanie z Kelley Blue Book. Upewnij się tylko, że sprawdzasz cenę hurtową, a nie detaliczną.Udając się do salonu samochodowego, przygotuj się na pojawienie się swojej strony przetargowej. Chociaż jest wielu dealerów, którym zależy na Twoim najlepszym interesie, większość po prostu chce wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Dlatego musisz być surowy i nigdy nie zawierać umowy, z którą czujesz się niekomfortowo.Jeśli jesteś absolutnie zakochany w określonym kolorze lub wykończeniu wnętrza, nie zadowalaj się mniej.

Chociaż konkretnego pojazdu, którego szukasz, może nie być w magazynie u Twojego lokalnego dealera, zapytaj go, czy mogą go dla Ciebie kupić. Większość dealerów ma relacje z innymi dealerami i handluje pojazdami tam iz powrotem. Pamiętaj jednak, że możesz w końcu zapłacić trochę więcej, aby pokryć niektóre koszty handlu.Ustaw limit wydatków przed zakupem nowego samochodu. Łatwo dać się zwieść nachalnym sprzedawcom lub ładnemu skórzanemu wnętrzu, ale ważne jest, abyś nie przekraczał swojego budżetu. Możesz polubić przyczynę wydawania dodatkowych pieniędzy, ale nie spodoba ci się, gdy przyjdzie czas, aby za to zapłacić.Poproś sprzedawcę o umożliwienie mechanikowi sprawdzenia samochodu. Powinien to być taki, któremu ufasz. Nie pozwól dealerowi zaproponować mechanika! Mechanik może ci powiedzieć, czy możesz prowadzić samochód i czy ogólnie płacisz za to uczciwą kwotę.Zrozum biuro finansowania. Większość dealerów zarabia większość swoich pieniędzy w biurze finansowania. Twoje oprocentowanie, przedłużone gwarancje i inne dodatki są sprzedawane z premią, gdy już tam jesteś. Zrozum to i ostrożnie wybierz dowolną z tych opcji. Większość nie jest potrzebna przeciętnemu właścicielowi samochodu.Kupno samochodu to monumentalny czas, jeśli czyjeś życie. Przed dokonaniem płatności za samochód musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy, z których niektóre mogą wpłynąć na żywotność Twojego pojazdu i cenę, jaką za niego płacisz. Pamiętaj o wskazówkach przedstawionych w tym artykule i już dziś udaj się do lokalnego dealera!