Shearwater Perdix – komputer nurkowy

2 października, 2018 0 Comments

Komputer dla nurków jest tym urządzeniem, które znacząco ułatwia zwiedzanie podwodnego świata. Ponadto czyni to zajęcie bardziej atrakcyjnym, zwiększa możliwości nurka. Jeśli jednak sięgamy po owo urządzenie, to warto postawić na sprawdzoną i wysoką jakość.

Sharewater Perix jest urządzeniem, z którego z pewnością każdy nurek będzie bardzo zadowolony. W tym modelu komputera połączono cechy funkcjonalności oraz bardzo dużej prostoty. Nadaje się on do użytku zarówno dla nurków technicznych jak i tych, którzy schodzą pod powierzchnię wody wyłącznie w celach rekreacyjnych. Sharewater Perix posiada aż cztery tryby swojej pracy. Jest to OC technical, CC INT, OC Recreational oraz Gauge. Ten pierwszy to opcja dla pięciu gazów. CC INT jest opcją również dla pięciu gazów OC/CC. Tutaj mamy włączony Trimix oraz stałą PO2 dla zamkniętego obiegu. Opcja OC Recreational  jest trójgazowym komputerem nitroxowym dedykowanym zaawansowanym nurkom pływającym w głębinach dla rekreacji i przyjemności. W funkcji Gauge mamy do czynienia z głębokościomierzem, stoperem z funkcją zerowania, zegarem oraz możliwością pełnego zapisania każdego nurkowania.

Te funkcje są powyżej opisane tak naprawdę w sposób pobieżny. De facto komputer ów jest bardzo rozbudowanym urządzeniem, które nie tylko ułatwia przyjemność nurkowania, ale ponadto również znacząco rozszerza możliwości nurka. Warto jest się w niego wyposażyć w momencie, gdy często planujemy nurkować w wielu różnych miejscach, w wielu różnych wodach. Jednakże przed jego zakupem na pewno warto również zajrzeć na stronę internetową http://www.bestdivers.pl/sklep/shearwater-perdix/. Mamy tam umieszczony dokładny opis wszelkich funkcji zawartych w tym komputerze przeznaczonym dla zaawansowanych nurków. Na naszym rynku mamy obecnych wiele różnych nowoczesnych komputerów nurkowych. Ten, o którym tutaj mowa to jedno z tych urządzeń, które warto ze sobą zabrać na swoje podwodne wojaże niezależnie od tego czy udajemy się na wody krajowe, czy też może w odległe kraje.