Zalety folii chroniącej lakier pojazdu

21 września, 2021 0 Comments

Folia chroniąca lakier zabezpiecza samochód przed wszystkimi niekorzystnymi czynnikami, z jakimi pojazd może mieć kontakt każdego dnia.

Możesz łatwiej utrzymać swój samochód w doskonałym stanie dzięki samoregenerującej się folii ochronnej do lakieru. Jest to trwałe rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza lakier samochodowy przed blaknięciem, zarysowaniem, odpryskami czy wytrawianiem.

Zalety folii chroniącej lakier pojazdu

Jakie są ceny folii samochodowych we Wrocławiu

Korzyści płynące z folii ochronnej do lakieru sięgają od poprawy wyglądu kosmetycznego po zwiększoną trwałość. Folia sprawia, że twój samochód dłużej wygląda na nowszy, chroniąc go przed uszkodzeniami powodowanymi przez kamienie, gruz drogowy oraz zanieczyszczenia i sól drogową. Chroni również obszary samochodu najbardziej narażone na uszkodzenia lakieru, w tym maskę, lusterka boczne i błotniki. Można nałożyć folię tylko na przednią część samochodu, lub na wszystkie lakierowane powierzchnie.

Zazwyczaj folia ochronna do lakieru objęta jest kilkuletnią gwarancją i jest profesjonalnie instalowana u wykwalifikowanych techników. Wykończenie powłoki bezbarwnej samoregeneruje się po zarysowaniu i jest odporne na pęknięcia, żółknięcie i plamienie. Aby zapewnić idealne dopasowanie, każdy element jest dopasowany do modelu pojazdu. Folia ma właściwości hydrofobowe, więc żadne zanieczyszczenia i plamy nie mogą się do niej przykleić. Dbanie o samochód jest łatwe dzięki folii ochronnej do lakieru, możesz umyć samochód tak, jak zwykle. Użycie zalecanego fabrycznie wosku czy powłoki ceramicznej sprawi, że twój pojazd będzie wyglądał tak, jak w dniu, w którym został zakupiony, i to przez długi czas.

Przed decyzją o instalacji sprawdź folie samochodowe ceny wrocław